Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Батькам

Успішна організація - успішне навчання

Гімназія «Престиж» працює в режимі повного дня (з 8:00 до 18:00), навчаючи учнів з 1-го по 11-ий (12-ий) клас. Наповнюваність кожного класу – 10–12 гімназистів. У закладі можуть навчатися діти незалежно від місця проживання.

Освітній процес здійснюється за класичними програмами з широким упровадженням в усіх класах методик STEM, проектної діяльності, навчальних квестів та з 6-го класу – індивідуальної пошуково-дослідницької діяльності.

Рівень підготовки учнів з усіх предметів щорічно підтверджується найвищими балами ЗНО.

80% гімназистів щорічно є переможцями конкурсів імені П. Яцика й Т. Шевченка, різних етапів конкурсу-захисту робіт МАН, районних і міських етапів предметних олімпіад. А також учні неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського етапу олімпіад з української мови й літератури та інформатики. Гімназисти виборювали перемогу в Конкурсах молодих учених (золота медаль на Міжнародному етапі та мають два ІІ місця на Всеукраїнському етапі).

Успіхи учнів було відзначено стипендіями Президента України та Кабінету Міністрів України та двічі стипендіями КМДА.

Усі випускники продовжують навчання в українських і закордонних вищих навчальних закладах.

Високі досягнення гімназистів стали можливими завдяки високопрофесійному творчому педагогічному колективу й прекрасним умовам у закладі на рівні кращих приватних шкіл. У початковій школі з кожним класом окремо працюють куратори-педагоги, які займаються організацією діяльності дітей і їхнім супроводом упродовж усього дня перебування в гімназії.

На території закладу естетично й функціонально обладнані зони для ігор та розваг як молодших, так і старших учнів. Окрім того, наявні три відкриті спортивні майданчики зі штучним всепогодним покриттям, які використовуються для проведення уроків фізкультури, футбольних, баскетбольних та волейбольних ігор. А також є локація з силовими тренажерами для занять спортом.

Яскраво й різнопланово організоване позаурочне життя закладу: проектно-дослідницька діяльність, інтелектуальні ігри, командні та індивідуальні квести, діяльність студій «Престиж» театральний» і «Хореографія та бальні танці», шоу-програми, фестивалі, «Престиж»-бали тощо. Заходи плануються й проводяться за участю всіх гімназистів.

УМОВИ ВСТУПУ

Зарахування учнів до 2-го – 11-го класів гімназії за наявності вільних місць здійснюється на конкурсній основі після письмового тестування з української мови, математики, англійської мови.

За результатами тестування з кожного предмета батькам видаються такі копії: перевіреної роботи учня; тестів, які виконувала дитина; аналітичних висновків педагогів щодо результатів тестування.
З дитиною, яка приймається до 1-го класу, проводиться співбесіда в присутності батьків.

За умови позитивних результатів співбесіди (тестування) після узгодження спільних підходів батьків й адміністрації гімназії до навчання й розвитку дитини, батьки укладають із засновником гімназії договір про надання освітньої послуги.

Тестування (співбесіда) проводиться на платній основі. У разі укладання договору внесені кошти зараховуються як сплата за навчання.

УМОВИ ОПЛАТИ НАВЧАННЯ

Оплата навчання дитини в гімназії здійснюється за весь календарний рік. Кошти сплачуються щомісячно.

В оплату за навчання включені всі уроки, групові та індивідуальні консультації, уся позанавчальна діяльність. Жодних додаткових коштів, крім плати за харчування, батьки не вносять.

Харчування дитини оплачується відповідно до її перебування в закладі.