Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

ГІМНАЗІЯ

Успішна особистість - успішна нація

img_8517-2
Приватна гімназія «Престиж» заснована 2002 року з метою подальшого навчання і виховання дітей, що зростали у школі-дитячому садку «Райдуга», якій притаманні глибокі традиції, особливий командний дух і створення ситуацій успіху для кожної дитини. Комерційна складова жодним чином не є пріоритетом її діяльності.

 

УСПІШНА ОСОБИСТІСТЬ — УСПІШНА НАЦІЯ

У якості стратегічної мети обрано найвищу освітньо-педагогічну планку — формувати інтелектуальну еліту нації. Енергійну, ініціативну, динамічну — всебічно конкурентоспроможну у здобутті подальшої вищої освіти та успішну на ринках праці: як вітчизняному, так і світовому.

З тим щоб на часі саме вона, нова еліта, запропонувала Україні принципово інші, успішні й конструктивні засади розбудови — які й взялася б втілювати у життя. На очільну стратегію од самого початку запрацювала і обрана тактика, визначена двома рівноважливими векторами:

— бездоганна загальна базова освіта для всіх;

— персональна увага, спрямована на розвиток індивідуальних здібностей кожного.

 


IMG_7028ЯКІСНУ БАЗУ — ВСІМ, ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК — КОЖНОМУ.

Непохитне кредо наших педагогів: кожен учень — це особистість, яка вимагає належної професійної уваги та людської поваги.

Першочергове завдання наших педагогів: зробити кожну особистість успішною в освітній, соціальній та професійній сфері.

Перспектива наших спільних фахових зусиль: успішна особистість — успішна нація.

 

УСПІШНА ОРГАНІЗАЦІЯ — УСПІШНЕ НАВЧАННЯ

S_12Гімназія «Престиж» — це загальноосвітній навчально-виховний заклад I-III ступенів. Передбачено 11 гімназійних класів (з 1 по 11); по одному класу на паралель, з максимальною кількістю учнів у класі — 12 чоловік. Навчальна програма є збалансованою, ретельно продуманою і спланованою; вона забезпечує оволодіння знаннями. Обов’язковими для вивчення є всі дисципліни державної середньої школи України.

Додатково наші учні вивчають спецкурси: «Історія світової культури», «Основи логіки», «Ділова англійська», «Сучасна риторика», «Основи економіки», «Мистецтвознавство», «Розвиток просторового мислення», «країнознавство», «Практичне право», «Основи інформаційних технологій», «Класичні бальні танці» тощо.

Навчальний процес на високому професійно-методичному рівні забезпечує команда педагогів еталонної фахової вправності; людей талановитих і творчих, без перебільшень закоханих у свою справу. Успішному навчанню істотно сприяє потужна інформаційно-технічна база гімназії: кожен учень працює з комп’ютером (усі вони об’єднані в локальну мережу), має доступ до необмеженого Інтернет-сервісу; невід’ємна ознака кожного кабінету — телевізор, відеомагнітофон, музичний центр та комплекс мультимедіа.

 

Співпрацю гімназистів і педагогів полегшують інтерактивні дошки; для уроків-конференцій та позакласних заходів обладнано сучасний конференц-зал. Всіми необхідними засобами обладнано предметні кабінети (фізики, хімії, біології та ін.). Ми заслужено пишаємося тим, що для досконалого навчання в гімназії є все, що може для цього знадобитись.

 

ЄДИНА ДИСЦИПЛІНА ЗАДЛЯ УСПІШНОГО ЗАСВОЄННЯ ВСІХ ДИСЦИПЛІН

IMG_6780Плідне навчання вимагає зібраності та зосередженості. Нами розроблено дисциплінарні норми, яких неухильно дотримується як учнівський, так і педагогічний колектив: на території гімназії діє заборона на користування мобільними телефонами, для учнів є обов’язковою єдина форма одягу, дотримання норм етикету, повага до старших.

До речі, батьки можуть не турбуватися відсутністю мобільного зв’язку: упродовж усього навчального дня (до 18-00) поруч з учнями знаходяться педагоги.

З кожним класом гімназії працює звільнений від викладання і зосереджений саме на виховній роботі куратор (класний керівник). Серед його обов’язків: своєчасна допомога учням, створення атмосфери турботи, психологічного комфорту в колективі, персональна робота з гімназистами згідно з їхніми індивідуальними нахилами.

 

УСПІШНЕ МАЙБУТНЕ

Два недоліки є сьогодні спільними для багатьох шкіл: це або недостатній загальний рівень знань, або знижені вимоги до учнів. Як результат — вкрай незадовільна готовність випускників до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання).

Навідміну від них, наші гімназисти здатні самостійно й успішно написати ЗНО на рівні, що цілком достатній для вступу у престижні ВУЗи. Для них також не є жодною проблемою і подальше навчання в обраному вищому закладі.

До всебічної освітньої готовності додається і гармонійний розвиток особистості — згідно індивідуальних нахилів та уподобань кожної конкретної дитини. Себто: навчаючи дитину в гімназії «Престиж» — ви інвестуєте в її успішне, впевнене майбутнє — в якостях абітурієнта, фахівця і Людини.

А батьки гімназиста можуть бути цілком певні: спадкоємець і продовжувач сімейної справи забезпечить її подальший успішний розвиток — маючи для того всі належні освітні й особистісні чинники./div>