Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Новини

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2023
Шановні батьки!
Щиро вітаємо вас із Днем знань!
1 вересня - особливе свято для кожного з нас. Це не лише початок навчального року, сповненого новими відкриттями й досягненнями, але й можливість зібратися в теплій атмосфері, поділитися враженнями. Тож гімназія "Престиж" гостинно запрошує вас 1 вересня о 10:30 завітати в гості й пройнятися святковим настроєм, який, щиро переконані, охоплює наших дітей у перший день зустрічі з рідним закладом.
ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2023
ШАНОВНІ БАТЬКИ❗ 🏫ГІМНАЗІЯ «ПРЕСТИЖ» ПРОДОВЖУЄ НАБІР УЧНІВ🙍🙍‍♀️ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ на 2023-2024 н.р🔔. Гімназія «Престиж» надає освітні послуги📖🔬💻 високої якості: ✅ Кількість дітей у класі – до 12 осіб. ✅ Супровід куратора протягом дня. ✅ Викладання кожного предмета в облаштованих кабінетах окремим фахівцем. ✅ Математика📐📈 за системою «Росток» 5 разів на тиждень. ✅ Інформатика💻 з першого класу. ✅ Англійська з першого класу – 5 годин на тиждень, з п‘ятого класу – 8 годин. (далее…)
З Днем Незалежності України!
Дорога моя РОДИНО, зі святом вас, ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!
Ми з вами найкращі, бо ми УКРАЇНЦІ - горді, незалежні, непереможні.
Бажаю вам, мої дорогі, мирного неба над головами, злагоди, тепла в родинах, міцного здоров‘я, польоту мрій та їх здійснення, дитячого сміху, та щасливих оченят, які дивляться на вас. Хай Бог оберігає та благословляє вас та ваші родини.
З Днем Державного Прапора України!
Дорога гімназійна родино👨‍👩‍👧‍👦, від щирого серця вітаю вас зі святом НАШОГО ПРАПОРА🇺🇦. Думаю, ніколи раніше ми не відчували такої гордості за наш стяг, за те, що ми украінці. «НАШ СТЯГ- ПШЕНИЦЯ ЗОЛОТА, ПІД ГОЛУБИМ СКЛЕПІННЯМ НЕБА». Хай вільно майорить над нашою державою - вільною, незалежною, гордою.💙💛👏  
2022-2023 навчальний рік
Шановні батьки! Гімназія "Престиж" 01.09.22 розпочинає навчальний рік в режимах ОФЛАЙН та ОНЛАЙН, а також організовує навчання за ЕКСТЕРНАТНОЮ формою.
УВАГА! Екстернатна форма навчання може бути вами обрана в одному з трьох форматів:
1) БАЗОВИЙ - самостійне навчання дитини та підсумкове оцінювання результатів педагогами гімназії. За необхідності - попередні консультації з учителями гімназії.
Вартість: 9000 грн за рік або 5000 грн за семестр.
2) ОПТИМАЛЬНИЙ - 10 консультацій з учителями гімназії щомісяця (за потреби) та підсумкове оцінювання результатів.
Вартість: 13000 грн за рік або 7000 грн за семестр.
3) ЕКСТРА - вільний доступ до записів уроків з усіх предметів, 12 індивідуальних консультацій з учителями гімназії щомісяця (за потреби) та підсумкове оцінювання результатів.
Вартість: 3800 грн за місяць.
За результатами навчання усі учні отримують документи ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА.
Шановні батьки! Врахуйте, що якість знань учнів, яку гарантують та забезпечують педагоги гімназії, набагато вища у порівнянні з результатами, отриманими в інших навчальних закладах.
Нагадуємо, що вартість ОФЛАЙН навчання складає 18000 грн за місяць, а ОНЛАЙН навчання - 14000 грн за місяць.
Будь-яку консультацію ви можете отримати за телефоном 096 117 14 17 (Любов Леонідівна) в зручний для вас час, або відвідати онлайн-конференцію, що відбудеться 02.08.22 о 12:00:

Підключиться до конференції Zoom

https://zoom.us/j/92237314914?pwd=NkRxRUQvQVBKTG5BM2N5dndMdFBkUT09

Ідентифікатор конференції: 922 3731 4914

Код доступу: 020822

З повагою власники гімназії.
  Заява на зарахування на екстернатну форму навчання
Шановні батьки, вибір за вами
Настав дуже нелегкий вибір для всіх батьків всіх школярів і нинішніх і майбутніх…, де навчатись, яку школу обрати, в Україні чи за кордоном…??
(далее…)
Експертна думка
Любов Леонідівна, власниця нашої гімназії, була запрошена як експертка до телепередачі "Експертна думка". Пропонуємо вам долучитися до перегляду за активним покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=mnubTProD2A
Зі святом Останнього дзвоника!
Ось і закінчився повний випробувань та викликів долі навчальний рік! Він був непростим і насиченим, цікавим і напруженим. А останні місяці насправді перевіряли на міцність нашу дружну гімназійну родину! (далее…)
Додатковий набір до 1 класу
‍Гімназія «Престиж» оголошує додатковий набір до 1 класу на вільні місця на 2021-2022 навчальний рік‍. Максимальна наповнюваність класу - 12 учнів. Шановні батьки майбутніх першокласників, вичерпну інформацію щодо умов прийому та навчання готові надати просто зараз за телефонами: ☎️(044) 502-0-333, ☎️(044) 400-111-0
2020-2021 навчальний рік
Шановні батьки! Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Києві, Україні та світі в цілому, гімназія «Престиж» посилено готується до початку 2020-2021 навчального року. Дбаючи про здоров’я кожного гімназиста та прагнучи зробити максимально безпечним навчання в гімназії для всіх учасників освітнього процесу, (далее…)