Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

2020-2021 навчальний рік
Шановні батьки! Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Києві, Україні та світі в цілому, гімназія «Престиж» посилено готується до початку 2020-2021 навчального року. Дбаючи про здоров’я кожного гімназиста та прагнучи зробити максимально безпечним навчання в гімназії для всіх учасників освітнього процесу, (далее…)
Зі святом Останнього дзвоника!
Ось і закінчився повний випробувань та викликів долі навчальний рік! Він був непростим і насиченим, цікавим і напруженим. А останні місяці насправді перевіряли на міцність нашу дружну гімназійну родину! (далее…)
«Престиж»-театральний 2020
Весна надихає на творчість – і наші яскраві таланти розквітають! На традиційному святі «Престиж» театральний» дотепні п’ятикласники порадували глядачів чудовою комедією «На перші вечорниці». (далее…)
«Осінній вернісаж». Українська мова