Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"

Новини

2020-2021 навчальний рік
Шановні батьки! Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Києві, Україні та світі в цілому, гімназія «Престиж» посилено готується до початку 2020-2021 навчального року. Дбаючи про здоров’я кожного гімназиста та прагнучи зробити максимально безпечним навчання в гімназії для всіх учасників освітнього процесу, (далее…)
Зі святом Останнього дзвоника!
Ось і закінчився повний випробувань та викликів долі навчальний рік! Він був непростим і насиченим, цікавим і напруженим. А останні місяці насправді перевіряли на міцність нашу дружну гімназійну родину! (далее…)
«Престиж»-театральний 2020
Весна надихає на творчість – і наші яскраві таланти розквітають! На традиційному святі «Престиж» театральний» дотепні п’ятикласники порадували глядачів чудовою комедією «На перші вечорниці». (далее…)
«Осінній вернісаж». Українська мова
Багата й милозвучна українська мова (не гірше за фарби) може передати красу і неповторність осені. Тому третій день проєкту учні милувалися природою навколо, підбираючи найвлучніші слова та створюючи яскраві словесні картини окраси року. Наша сторінка в Facebook
Проєкт «Осінній вернісаж»
Проєкт «Осінній вернісаж» не можна уявити без природничих досліджень! Учні 3 класу розглядали барви осені, зробивши самостійно хроматографію й розклавши всі пігменти барвистого листя за кольорами. (далее…)
Осінній вернісаж
У наших шестикласників жовтень вийшов насичений проектами! Це й участь у «Осінньому вернісажі», й інтегрований проєкт (інформатика + біологія) до Дня захисту тварин. Учні самостійно створювали мініплакати засобами графічного редактора Inkscape. А ще презентували творчий проєкт із біології «Модель рослинної клітини». Виконуючи його, учні краще запам’ятовували складові клітини та їх функції, реалізовували свій творчий потенціал, демонстрували рівень креативності та мали можливість отримати досвід публічного захисту власної роботи. Наша сторінка в Facebook
1 Вересня — День знань
Ось і зібрав сонячний вересень гімназистів у дружному колі! Урочисті миті й веселий голос дзвінка, зустріч з однокласниками та вчителями – так розпочинався новий навчальний рік. А перший урок промайнув, наче одна мить, адже цікаві інтелектуальні змагання, творчі хвилинки для емоційного розвантаження, веселі конкурси й дружна робота надихали й учителів, і престижівців! Наша сторінка в Facebook
Свято Останнього дзвоника
Добігає кінця наш цікавий і насичений подіями навчальний рік. А що може бути кращим його завершенням, як не справжнісіньке свято талантів «Зірки «Престижу»? Запальні та романтичні музичні композиції, чарівна граційність та майстерність кожного юного учасника шоу справді заворожували! (далее…)
Квест
Останній навчальний день у гімназії «Престиж» пройшов у форматі квесту. Учні потрапили в країну «Кривих дзеркал», де виконували різноманітні завдання, розгадували загадки, експериментували та просто веселились. (далее…)
Квест «Нащадки Жуля Верна»
Як весело закінчити навчальний рік? Звісно ж, цікавим та пізнавальним квестом "Нащадки Жуля Верна"! (далее…)