Дитина - це особистість, педагог - творець душ, навчаю і виховую з любов’ю
ПРИВАТНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ГІМНАЗІЯ "ПРЕСТИЖ"
Новини
23.06.2022

Шановні батьки, вибір за вами

Настав дуже нелегкий вибір для всіх батьків всіх школярів і нинішніх і майбутніх…, де навчатись, яку школу обрати, в Україні чи за кордоном…??

…. Всім за два останні роки набридло дистанційне навчання, втрачаються знання, не формується у дітей правильне вміння вчитися, відсутнє емоційне, щоденне тісне спілкування з однолітками і вчителями.

А з 24 лютого, коли світ кожної людини перевернувся і все поділилося на «до» і «після», коли на перше місце вийшла необхідність вижити, зберегти життя, здоров‘я і не в останню чергу психічне, навчання і зовсім відійшло на другий план. Дистанційне навчання, яке чого кривити душею, далеко не в усіх школах проходило на належному рівні і раніше, а цією весною і зовсім було відсутнє, або незадовільної якості. На пальцях можна перерахувати школи, де дистанційне навчання дає знання, де викладаються всі без виключення предмети, не даючи скидку на те, що діти сидять не за партами в класі. Можна впевнено сказати, що гімназія «Престиж» відноситься саме до таких сильних шкіл з класичною освітою, яка використовує всі найсучасніші технології і методики. Дітей вчать, без перебільшення, найкращі вчителі, професіонали найвищого ґатунку.

Але війна зруйнувала все, вся освіта, як і вся країна, потерпає від страшного лиха. Гімназія «Престиж» теж не виняток.
З 14 березня, коли було відновлено навчання в гімназії, в закладі залишилося половина дітей. Є велика кількість дітей, які виїхали за кордон і пішли там у школи, хтось більше не зміг навчатися в приватній школі, хоча оплата була зменшена в половину, а для декого і більше… , але гімназія вистояла і навчальний рік благополучно завершено.
ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ ПЕДАГОГАМ «ПРЕСТИЖУ». Цей час показав їх справжню душу, велику любов до дітей, відповідальне ставлення до своєї професії. Вчителі працювали менш ніж за половину зарплати, бігали в бомбосховища під час повітряних тривог…, але витримали, переважна більшість педагогів залишилася з нами, з нашими дітьми і зробили все від них залежне, щоб діти отримали знання і завершили навчальний рік на належному рівні.
Багато хто з батьків вже відчув «якість» закордонної освіти. Є діти, які з вересня повертаються до гімназії, навіть продовжуючи жити за кордоном, або в інших містах нашої країни.
Шановні батьки, вибір за вами, але якщо ви не розглядаєте для себе можливість назавжди залишити країну, якщо розумієте, що освіта ваших дітей дуже важлива, не лише отримання Свідоцтва про закінчення школи, але й глибокі знання з усіх предметів за цим Свідоцтвом.
Якщо ви мрієте про широкий світогляд ваших дітей, вміння проявити себе в цьому житті, реалізувати себе і бути успішними — ГІМНАЗІЯ «ПРЕСТИЖ» ВАШ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД. Ми відкрили набір до першого класу і з радістю приймемо дітей в інші класи на вільні місця. Цей рік незвичайний, враховуючи те, в яких обставинах ми всі зараз знаходимось, діти можуть вступити до гімназії без будь-яких співбесід та екзаменів.
«ПРЕСТИЖ» відкриває двері для всіх дітей, які мріють бути освіченими, успішними і обов‘язково щасливими. А ми зробимо все можливе, щоб так і було. З великою повагою до всіх батьків, дітей і найкращих педагогів гімназії «Престиж», засновники гімназії Любов Леонідівна та Петро Олександрович.